Detoxikace a štíhlá linie

Efektivní cesta k dobré duševní i tělesné kondici

Více informací

Komplexní poradenství a dietní plán pro zdravé pozvolné hubnutí je účinnou cestou jak se dostat do dobré kondice duševní a tělesné. Naše doplňky stravy jsou českého původu, kvalitní a prověřené. Neprodáváme předražené „zázračné koktejly či pilulky na hubnutí“ ani neradíme drastické diety, které vedou k jojo-efektu nebo narušení metabolizmu. Chceme přispět k nenásilnému přechodu k dobrému životnímu stylu odpovídajícímu danému věku i zdravotnímu stavu.

Přípravky, které jsme pro vás vyvinuli, jsou na přírodní bázi a jsou ověřenými prostředky v dietních režimech:

  • SLIMLI
  • DESWELL
  • PinnoThin

Doplňující informace:

Nadváha je celosvětový problém. V České republice jí trpí více než polovina dospělé populace. Nadváha směřující k obezitě není pouze „kosmetický“ problém, ale je to závažné chronické onemocnění způsobené nadměrným ukládáním tuku v těle.

Sami si jednoduše si můžete vypočítat, jak na tom jste, výpočtem BMI (Body Mass Index neboli index tělesné hmotnosti), a to podle následujícího vzorce: tělesná hmotnost (v kg) / výška (v m2). Pokud se hodnota vašeho BMI pohybuje mezi 25 – 30, máte nadváhu. Každý s BMI vyšším než 30 je již obézní.

Rozhodli jste se s nadbytečnými kilogramy zatočit?

Je nutná nejen změna stravovacích návyků, ale také pitného režimu, zvýšená pohybová aktivita a doplnění látek, které nastartují metabolismus, zrychlí spalování tuků, podpoří jeho enzymové mechanismy, upraví vodní hospodářství v buňkách apod. Jednoduše řečeno, je potřeba změnit váš dosavadní životní styl.

Neslibujeme zázračné přípravky na hubnutí, slibujeme moderní, české doplňky stravy, které jsme sami vyvinuli i vyzkoušeli. Pomohou vám při vašem úsilí pročistit organizmus, zdravě zhubnout a zhubnutá kila si udržet.

Jakékoliv Vaše dotazy rádi bezplatně zodpovíme prostřednictvím naší externí spolupracovnice - nutriční terapeutky.

Pokud potřebujete individuální konzultace, sestavit jídelníček, očistnou (detoxikační) kúru nebo celý dietní plán, neváhejte kontaktovat jednoho z našich partnerů:


Více informací

Filtr je aktivní


Stránky goldim.cz využívají soubory cookies, aby se co nejlépe přizpůsobily vašim potřebám. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím