Doplňky stravy

Imunita | vitalita | klouby | močové cesty

Více informací

V této sekci naleznete pouze přírodní doplňky stravy, které jsou vyvinuty na základě nejnovějších trendů z oblasti medicíny a zdravé výživy. Jsou vhodné jak pro děti od 3 let, dospělé, tak i pro seniory.

  • PROBIOFLORA – obsahuje 7 kmenů živých bakterií, vlákninu, vitamín B2 a komplex bylin
  • UROefekt – velmi lahodný nápoj v prášku s brusinkovým koncentrátem a bylinným komplexem
  • UROefekt junior – varianta pro děti od 3 let posouzená českou pediatrickou společností
  • PROKLOUBIN – doplněk výživy vašich kloubů a celého pohybového systému

Dnešním náročný životní styl s sebou nese mnohá rizika v podobě zdravotních komplikací. Mezi tyto zdravotní problémy patří například: alergie, snížená imunita, stres, deprese, syndrom vyhoření, vysoký krevní tlak, cukrovka, obezita, nemoci pohybového aparátu (artróza, osteoporóza), infarkt nebo cévní mozkové příhody.

V našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní české doplňky stravy zaměřené na doplnění účinných látek, které chybí v organismu při snížené imunitě, při urologických potížích, při špatné pohyblivosti kloubů nebo jsou vhodné pro detoxikaci organismu. Uvedené produkty jsou přirozenými zdroji látek, které mohou ideálně doplnit léčebný proces započatý v ordinaci lékaře nebo jiného speciality.

Naše společnost je již více než 20 let zaměřena vývoj a výrobu potravin pro speciální výživu a doplňků stravy. Známe potřeby svých klientů v naší republice!

Všechny naše produkty jsou vyráběny za přísných hygienických podmínek a doplňky stravy jsou notifikovány Ministerstvům zdravotnictví ČR a SR a od letošního roku nově i na Ministerstvu zemědělství ČR.


Více informací

Filtr je aktivní


Stránky goldim.cz využívají soubory cookies, aby se co nejlépe přizpůsobily vašim potřebám. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím