Pitný režim dětí

Biočaje a bionápoje BABIO a nápoje Čiperka, od 1. týdne věku

Více informací

Pro zdravý růst a vývoj dětí je správný pitný režim zásadní a to již od nejútlejšího věku. K doplnění tekutin doporučujeme naše kvalitní ověřené biočaje a bionápoje BABIO nebo nápoje Čiperka.

Můžete vybírat ovocné nebo bylinné varianty vhodné již od ukončeného 1. týdne - bio čaj nálevový (fenyklový, heřmánkový) nebo pro rychlou přípravu bio nápoj fenykl, který obsahuje pouze mléčný cukr - laktózu, což je fyziologický cukr pro kojence. Dále dětem můžeme nabídnout ovocné i bylinné nápoje v konvenční kvalitě pod značkou Čiperka, většina z nich je vhodná již od 4. měsíce.

Nezapomínáme ani na podporu přirozené stravy kojenců a doporučujeme chutný a účinný nálevový biočaj pro kojící maminky. V období kojení je odborníky doporučováno zvýšit příjem kvalitních nápojů na cca 3,5 l za den, takže zařazení speciálního čaje pro kojící maminky s bylinami na podporu tvorby mateřského mléka je opravdu vhodné.
Přehled produktů

BABIO® BIOČAJE – nálevové   BABIO® BIONÁPOJE – rozpustné
PRO KOJÍCÍ MAMINKY     FENYKL od 1. týdne věku
FENYKLOVÝ od 1. týdne věku   JABLKO BANÁN od 4. měsíce
HEŘMÁNKOVÝ od 1. týdne věku   KLIDNÝ SPÁNEK od 4. měsíce
OVOCNÝ od 4. měsíce   JAHODA od 6. měsíce
TIŠÍCÍ od 4. měsíce   BIO MLÉČNÝ CUKR - BABIO®
LESNÍ PLODY od 6. měsíce   MLÉČNÝ CUKR od 1. týdne věku
OSTRUŽINOVÝ od 8. měsíce      
RAKYTNÍKOVÝ od 8. měsíce      
Ostatní rozpustné nápoje - ČIPERKA®      
FENYKLOVÝ od 1. týdne věku      
OVOCNÝ od 4. měsíce      
LIPOVÝ od 4. měsíce      
POSILUJÍCÍ od 6. měsíce      

Doplňující informace:
Voda je pro život nepostradatelná a tvoří vysoký podíl z celkové tělesné hmotnosti člověka. U dětí je zastoupení vody v těle vyšší než u dospělých, zejména pak v období prvních tří let života, kdy voda tvoří až 80 % celkové hmotnosti dítěte. Kojenci a děti by tedy denně měli vypít cca 100–150 ml kvalitních tekutin na 1 kg hmotnosti. Doporučujeme nedoslazované ovocné a bylinné čaje nebo nápoje s obsahem mléčného cukru.Během celého roku je nezbytné, aby děti i kojenci měli dostatečný příjem kvalitních tekutin, obzvláště v horkých letních měsících nebo při sportu.
Více informací

Filtr je aktivníStránky goldim.cz využívají soubory cookies, aby se co nejlépe přizpůsobily vašim potřebám. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím