DĚTI, MAMINKY

DĚTI, MAMINKY

Sekce věnovaná našim nejmenším (od narození) a maminkám. Kojenecká mléka, Kozí kaše, BIO dětské čaje a nápoje, BIO cukr, pomoc při horečce, průjmu, zvracení, při zánětech močových cest. 

DĚTI, MAMINKY Počet produktů: 39

Sekce věnovaná našim nejmenším (od narození) a maminkám. Kojenecká mléka, Kozí kaše, BIO dětské čaje a nápoje, BIO cukr, pomoc při horečce, průjmu, zvracení, při zánětech močových cest. 


Podkategorie

 • NAŠE MLÉKO

  Zdravé kozí mléko pro kojence a batolata - ta nejlepší kojenecká a batolecí mléka! Pozor, nepřehlédněte také naši NOVINKU Kozí mléko sušené instantní - vhodné pro děti již od 1 roku věku!

 • KOZÍ KAŠE

  Vyberte si z pěti druhů lahodných a zdravých kaší s přírodními ingrediencemi pro přirozený vývoj dítěte. Zdraví s každou lžičkou. Bez kravského mléka. Garantováno. 

 • BABIO čaje

  Ty nejlepší BIO čaje a nápoje pro děti, kojence a maminky s garancí nejvyšší kvality. BIO ovoce a bylinky, skvělé a velmi jemné chutě. Vyrobeno s láskou a péčí o děti!

  Bez konzervační látek. BIO CERTIFIKACE. 

 • ČIPERKA

  Čiperka - řada dětských nápojů za mimořádně příznivé ceny. Skvělé a velmi jemné chutě. S mléčným BIO cukrem. Na rozdíl od bílého cukru nezvyšuje riziko zubního kazu a přitom chutnají sladce.

  Vyrobeno s láskou a péčí o děti! Bez konzervační látek.

 • UROefekt

  Nápoj při zánětech močových cest dětí. Pomoc z přírody s brusinkami, nejlepší péče o močové cesty dětí a maminek. 

 • KULÍŠEK

  Nezbytná součást lékárničky při horečce, průjmu či zvracení. Účinná rehydratační kúra pro zavodnění a doplnění iontů. Je určena pro kojence, malé děti, těhotné a kojící ženy, cestovatele, sportovce a obecně pro všechny, kteří jsou ohroženi dehydratací.

 • Imunita, trávení

  Specifická pomoc a podpora pro citlivý trávicí a imunitní systém dětí od 3 let a maminek. 

 • KOZÍ MLÉKO

  Náhrada kravského mléka. Zdravé, lehce stravitelné, vhodné při citlivém zažívání, ideální pro děti od 1 roku věku.

  Kozí mléko sušené instantní

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 39 položek
teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140