E-shop

E-shop Počet produktů: 54

Podkategorie

 • BESTSELLERY

  Prohlédněte si všechny naše akce, ať vám žádná neuteče!!!

 • DĚTI, MAMINKY

  Sekce věnovaná našim nejmenším, od samotného narození a jejich maminkám. Budeme vaším spojencem a rádcem na cestě ke zdravému a spokojenému vývoji vašeho děťátka. Seznamte se s naší unikátní nabídkou a ryze českou výrobou firmy GOLDIM z Jižních Čech. 

 • Hubnutí

  Jak zhubnout, efektivně spalovat vlastní tuk a udržet si váhu pod kontrolou, to jsou klíčové informace z hlediska zdraví a životního stylu. Pomůžeme vám s úpravou jídelníčku (náhradou 1 – 2 jídel denně) a poradíme, jak skutečně zhubnout.

 • Trávení

  Máte problémy s trávením? Objevují se u vás zažívací obtíže? Pomůžeme vám s řešením, díky kvalitním českým probiotikům a prebiotikům. Řešíte pocit těžkého žaludku, hůře trávíte lepek, laktózu či některé jiné složky stravy? 

 • Imunita

  Imunita, neboli obranyschopnost je klíčová z hlediska našeho zdraví. Všichni potřebujeme mít silný a zdravý imunitní systém. V době, kdy jsme obklopeni škodlivinami z prostředí, je nezbytné cíleně imunitu podporovat, u dětí i dospělých. Poradíme vám jak na to, s pomocí přírodních látek. 

 • Detoxikace

  Využijte síly přírody v podobě zelených potravin a zbavte své tělo toxinů a škodlivých látek. Podpořte trávení, metabolismus, funkci jater a ledvin. 

 • Povzbuzení a regenerace

  Dopřejte si psychickou vzpruhu z čisté přírody! Podpořte své síly, načerpejte novou energii a vitalitu. K tomu všemu vám pomohou speciální produkty inspirované čistou a svěží přírodou. Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno ryze českou, rodinnou firmou GOLDIM z Jižních Čech. 

 • Srdce a cholesterol

  Srdce si zaslouží tu největší péči. Aby nedošlo k ucpávání cév a srdečním chorobám, je potřeba snížit rizikové faktory. Cholesterol je dobrý sluha, ale zlý pán. Naše tělo ho potřebuje pro tvorbu hormonů, vitamínu D, výstavbu a obnovu buněčných membrán. Nadbytek však poškozuje naše srdce a cévy

  Přírodními cestami, zcela jednoduše a přitom v souladu s odbornými poznatky, lze příznivě ovlivnit hladinu homocysteinu, tím snížit cholesterol a více prospět našemu srdci :) 

 • Klouby a kosti

  Dopřejte svým kloubům pozornost a maximální péči. Seznamte se s produkty cílené kloubní péče a výživy ucelené řady českého výrobce GOLDIM z Jižních Čech. 

 • Močové cesty

  Močové cesty se snadno mohou stát vstupní branou infekce, náchylnější býváme zejména v podzimním a zimním období. Infekce močových postihují především ženy. Posílením lokální imunity cíleně chráníte a podporujete zdraví své i svých dětí. 

  Poradíme vám, jak podpořit zdraví močových cest jednoduše, bez zbytečného polykání tablet či kapslí. Jednoduše si můžete dopřát šálek lahodného brusinkového nápoje UroEfekt ve variantě pro dospělé či pro děti.  

 • Pocení

  Eliminujte problémy s nadměrným pocením, které dokáže pořádně potrápit muže i ženy rozličného věku. Pomoc z přírody přináší osvědčená kombinace šalvěje lékařské a biogenního selenu, tradičního českého výrobce GOLDIM z Jižních Čech. 

 • Sport

  Rehydratační roztok vynikající u sportovců na doplnění tekutin a minerálů. 

 • Překyselení

  Překyselení organismu, pH rovnováha je pro zdraví důležitá. Existují efektivní přírodní přípravky, které přispívají k úpravě pH a tím celkovému zlepšení zdraví.

na stránku
Zobrazeno 37 – 48 z 54 položek
teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU