O nás

GOLDIM spol. s r. o

je česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí, zaměřená na vývoj, výrobu a prodej speciálních potravin.

Podporujeme přirozený zdravý vývoj

O NÁS 

Věnujeme velkou pozornost tomu, aby naše produkty patřily k těm nejvíce účinným a důvěryhodným. Oslovujeme nejlepší výrobce a dodavatele z celého světa. Máme vlastní, nejmodernější vývojové laboratoře, nové výrobní linky v nově vybudovaném závodě. Vedle vlastního sortimentu jsme výrobci celé řady prestižních tuzemských i zahraničních privátních značek. 

SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Jsme pyšní na to, že spolupracujeme s odborníky v oblasti zdraví a výživy, síť našich spolupracovníků neustále rozšiřujeme a vítáme spolupráci s výživovými poradci a fitness trenéry. Jsme oficiálním partnerem Aliance výživových poradců, jejím členům i nesdruženým poradcům nabízíme nadstandardní podmínky spolupráce.

HISTORIE 

Již více než 25 let jsme s vámi! Společnost GOLDIM byla založena v Praze v roce 1992 s cílem vyvíjet a vyrábět potraviny, které přispějí k dobrému zdraví všech věkových skupin. Již v roce 1996 jsme na trh uvedli první probiotické doplňky stravy ve formě instantních nápojů, tobolek a následně i tablet. Jedním z prvních výrobků v portfoliu společnosti se stala ProbioFlora, první české probiotikum s prebiotickou složkou, testované ve spolupráci s doc. MUDr. Pavlem Kohoutem, PhD., na II. interní klinice FN HK až do roku 2001. 

V roce 2000 jsme náš sortiment rozšířili o první výrobky určené pro dětskou výživu – instantní nápoje a rehydratační prostředek Kulíšek. Nároky na výrobní kapacitu se neustále zvyšovaly a již nebylo možné pokračovat v pražských prostorech. Proto jsme se rozhodli přestěhovat se do vlastních výrobních prostor v krásném prostředí jižních Čech – do Soběslavi, kde od roku 2001 probíhá kompletní výroba, kterou v současnosti zajišťují 4 technologické linky. 


Od roku 2003 vyvíjíme a vyrábíme produkty také pro zahraniční trh – většinou pod privátními značkami. Neustále pracujeme na vývoji nových výrobků a hledáme další cesty, jak přinést zákazníkům kvalitní a zdraví prospěšné produkty. V roce 2005 proto začala pod značkou BABIO vznikat řada výrobků vyráběných v bio kvalitě a určených pro kojence, malé děti a maminky.

Jako první byly na trh v roce 2006 uvedeny kojenecké a dětské biočaje v nálevových sáčcích a biočaj pro kojící maminky pod značkou BABIO. Následoval dětský mléčný biocukr s prebiotikem a instantní kojenecké a dětské biočaje (nyní bionápoje).

BABIO - bio čaje

V roce 2007 byl zahájen velký inovativní vývoj rozsáhlé řady doplňků stravy a potravin pro redukci hmotnosti. V roce 2008 byla BABIO řada rozšířena o kojenecká biomléka a kojenecké a dětské biokaše. Rok 2012 pro nás znamenal spoustu změn a novinek. Postupně jsme ukončili výrobu BABIO biomlék na bázi kravského mléka. Naše vývojová a provozní laboratoř neustále spolupracuje s renomovanými výzkumnými pracovišti v České republice. Spolupráce s externími odborníky nám pomáhá udržet krok s rychlým tempem vývoje moderních technologií a umožňuje využívání nových vědeckých poznatků z oblasti zdravé výživy, medicíny, fyziologických pochodů i léčebných postupů.

Tyto poznatky nás inspirovaly k vývoji převratné NOVINKY na trhu s dětskou výživou Kozích kaší, které jsme uvedli na český trh v lednu roku 2012. Všechny informace o Kozích kaších a jejich přednostech najdete také na stránkách www.kozikase.cz.

SOUČASNOST

  • vyrábíme výrobky pro kojeneckou a dětskou stravu (řady BABIO, ČIPERKA, Kozí kaše, Naše mléko),

  • doplňky stravy – ProbioFlora, Formule Játra, Formule Šalvěj, UROefekt, UROefekt junior, PROKLOUBIN, InGel Active a další,

  • potraviny pro detox a štíhlou linii – BIO ZELENÝ JEČMEN, Family in Detox, Family in Diet, Coffe4Slim a další,

  • rehydratace (potraviny pro zvláštní lékařské účely) – Kulíšek, Kulíšek forte, Iontia prebio

  • nápoje pro sportovce - Iontia SPORT (s příchutí pomeranče/okurky)


V září roku 2012 jsme ve spolupráci s Českou asociací sester uspořádali poprvé vzdělávací konferenci pro zdravotní sestry v Soběslavi a od té doby ji každoročně pořádáme.

- - -  

Péči o zákazníky věnujeme nejvyšší pozornost a vaše názory a podněty následně promítáme do dalšího vývoje. Věříme, že každý může nalézt v našem sortimentu to, co mu bude chutnat a zároveň přispívat k dobrému zdravotnímu stavu a udržení  psychické pohody.

- - - 

CERTIFIKACE

S námi si můžete být jisti kvalitou. Všechny produkty vyrábíme ve vysoce hygienických podmínkách pod přísným dohledem státních i nestátních dozorových orgánů. Jištění přes certifikované systémy biovýroby, BRC, ČSN EN ISO 9001:2009 a správné výrobní praxe zajišťuje vysokou jakost veškeré produkce.

HACCP - certifikát shody systému kritických bodů (ČJ)

HACCP - certifikát shody systému kritických bodů (AJ)

HACCP - certifikát shody systému kritických bodů (RJ)

HACCP – certifikát shody systému kritických bodů

Certifikát Státní veterinární správy

ČSN EN ISO 9001:2009 – certifikát shody systému managementu kvality

BIO – certifikát výrobce biopotravin

BRC - certifikace systému bezpečnosti potravin (Závod 01 Rašínova)

BRC - certifikace systému bezpečnosti potravin (Závod 02 V Lukách)

Užitný vzor – Kozí kaše

BabyFriendly certificate – rozsáhlé spektrum baby friendly služeb na vysoké úrovni

Patent - Kozí kaše CZ

Patent - Kozí kaše SK

V roce 2001 jsme v nově postaveném výrobním závodě v Soběslavi zavedli zásady správné výrobní praxe, metody kritických bodů a systému řízení kvality. Počátkem roku 2003 se nám podařilo získat certifikáty HACCP a ISO 9001:2001 (nyní ČSN EN ISO 9001:2009) a od té doby je stále úspěšně obnovujeme. Před uvedením nové výrobkové řady BABIO v roce 2006, kterou vyrábíme v biokvalitě, jsme se stali držiteli Certifikátu výrobce BIOPOTRAVIN

V prosinci roku 2011 jsme u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky požádali o zápis užitného vzoru na nový výrobek – Kozí kaše. Užitný vzor byl zapsán v lednu roku 2012 v České republice a v listopadu i na Slovensku. 

V červenci roku 2012 byl našemu e-shopu udělen ZLATÝ certifikát BabyFriendly certificate – "Rozsáhlé spektrum baby friendly služeb na vysoké úrovni". Tento certifikát potvrzuje vysokou kvalitu vyráběných produktů a poskytovaných služeb. Více informací o certifikátu naleznete na stránkách www.babyfriendlycertificate.cz

V roce 2015 jsme na obou závodech úspěšně absolvovali certifikaci BRC (British Retail Consortium), což je certifikace, která zajišťuje vysokou kvalitu a bezpečnost potravin. 
V červenci 2016 nám byl úřadem Priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky udělen patent pro naše Kozí kaše (Dojčenské a detské príkrmy na zvýšenie orálnej tolerancie mliečnych bielkovin) a v prosinci 2016 jsme patent získali i v Čechách.

Jsme členy Jihočeské hospodářské komory, Poradní komise Společnosti pro probiotika a prebiotika a Potravinářské komory. 


- - -

Přejeme Vám mnoho zdraví, energie a dobré nálady do nadcházejících let Vašeho života!


teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU