Otestováno maminkami: BABIO dětské bionápoje jahoda a klidný spánek
Otestováno maminkami: BABIO dětské bionápoje jahoda a klidný spánek

Blíží se léto a s ním horké počasí. V takových dnech je velmi důležité dodržovat správný pitný režim. Jestli vám dítě dostatečně pije, máte o jednu velkou starost méně. 

Pokud je tomu opačně, je to boj a vy musíte vymýšlet a zkoušet všechno možné, jen abyste do něj dostali dostatek tekutin. V každém případě je dobré mít v létě k dispozici osvěžující nápoj, který vašemu drobečkovi chutná a je pro něj vhodný. I já řeším, zda má dcera dostatek tekutin a tak jsme pro vás společně otestovaly dvě varianty dětských nápojů v prášku od českého výrobce Goldim – BABIO bionápoj jahoda a BABIO bionápoj klidný spánek.

Bionápoj jahoda a Bionápoj klidný spánek

BABIO dětský nápoj jahoda a BABIO dětský nápoj klidný spánek jsou v balení po 180 g a každé by mělo vystačit na 45 porcí. Jahodový nápoj je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsah jahodového prášku je 3,2 %. Obsahuje laktózu. Nápoj klidný spánek se může připravit dětem již od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje extrakty z lípy, meduňky a máty. I tento nápoj obsahuje laktózu.

Příprava a ochutnávka

Příprava těchto nápojů je velmi jednoduchá. Stačí požadované množství prášku zalít převařenou vodou vhodnou pro kojence. Granule se rozpouští rychle a snadno. Tekutina se obarvila a jdeme s dcerou ochutnat. Jednotlivé nápoje nejsou tak sladké, jak by člověk čekal. Což je spíš výhoda, aby si děti příliš nezvykaly na sladkou chuť. Mne osobně hodně chutná klidný spánek. Dceru evidentně zaujal jahodový nápoj.

BABIO bionápoje jahoda a klidný spánek
BABIO bionápoje jahoda a klidný spánek

Bionápoje BABIO jsou dobrou alternativou v pitném režimu pro děti

Je na každé z nás co dáváme dětem k pití. Já dávala dceři doposud pouze vodu a čaj. Slazeným nápojům jsme se vyhýbali. Ale tyto instantní čaje jsou slazené mléčným cukrem a rozhodně nejsou přeslazené. Jako osvěžení v horkém letním dni jsou určitě skvělým nápadem. Jejich výhodou je rychlá a snadná příprava. A benefitem je, že obsahují inulín, což je vláknina sloužící jako výživa pro laktobacily a bifidobakterie.

Zdroj: Testování maminky na Alza.cz Více informací ZDE

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU