Odhalte tajemství hubnutí
Odhalte tajemství hubnutí

V čem tkví tajemství úspěchu? Osvědčenou pomoc nám nabízí příroda a její aktivní ingredience. 

Coffe4SlimJestliže milujete kávu a rádi si ji dopřáváte, zamilujete si i Coffe4Slim. Nápoj s chutí výborné kávy máte připravený hned a je téměř k nerozeznání! Jak barvou, tak chutí. Efekt je však nesrovnatelný! 

Coffe4Slim totiž obsahuje naturální zelenou kávu, jedinečný zdroj kyseliny chlorogenové. Ta je odborníky považovaná za jedinečný prostředek v boji s nadbytečnými kilogramy. Hodí se pro případ, že potřebujete shodit nějaké to kilo co máte navíc, skvělá je i pro udržení výsledků. Jak působí? Prostřednictvím velmi kvalitního  standardizovaného extraktu s 45% obsahem kyseliny chlorogenové v kombinaci s dalšími aktivními ingrediencemi. Je to luxusní doplněk stravy, který se skvěle hodí k modernímu a aktivnímu životnímu stylu. Velmi oblíbená je i mezi sportovci!  

- - - 

Skvělou chuť ve spolupráci s Aliancí výživových poradců otestoval  nutriční tým poradců. Přípravek by svým klientům doporučilo 99 % dotázaných! Připravený nápoj totiž chutná naprosto skvěle. Je to, jako kdybyste si dali šálek lahodné kávy. V porovnání s ní, ale daleko zdravější...

- - -

Snadno a rychle připravíte skvělý nápoj s vyváženou chutí klasické kávy. Více informací ZDE.

- - - 

Akce je časově omezena. Platnost pouze do vyprodání zásob. 

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU