Jak vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce?
Jak vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce?

Patříte mezi ty, kteří se těší, ale současně se obávají předvánočního běsnění? Přečtěte si článek, jak si snadno připravit ty nejkrásnější Vánoce. 

Letošní léto bylo teplé a úžasně dlouhé. Nedávno nám skončilo, ani jsme se nenadáli a máme tu Advent. Čtyři neděle před nejkrásnějšími svátky v roce, doba rozjímání a zklidnění s voňavými perníčky, koledami a hravými plamínky na adventních věncích. Období očekávání příchodu Ježíška, čas laskavosti, dobročinnosti a nic naplat, čas shonu, nákupního běsnění, sychravého počasí a rýmiček.

Nechte děti objevit kouzlo vánočních příprav, ať vám pomohou s výzdobou, vyprávějte jim a čtěte vánoční příběhy, užívejte pohodu a klid. 

Virózy a nachlazení

Určitě si také rádi zavzpomínáte na předchozí Vánoce a přemýšlíte, jak zařídit ještě krásnější vánoční svátky, než byly ty minulé. Někdy se ale stane, že namísto vánočních příprav ulehnete. Říkáte si, proč se to muselo stát právě vám a proč místo romantických procházek a nezbytných příprav trpíte pod peřinou, srážíte teplotu a v ruce žmouláte alespoň stý kapesník? 

Období teplotních změn je rizikové pro všechny bez rozdílu, a proto je nezbytně nutné správnou funkci imunitního systému neustále posilovat. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že doplněk stravy IMURES s vysoce koncentrovaným kolostrem, je pro odolnost dospělých a dětí od 3 let neocenitelný. Hodí se nejen jako podpora v období chřipek a jiných akutních virových či bakteriálních onemocnění, ale funguje i při celkovém oslabení organismu. Všichni víme, že na své zdraví bychom měli myslet po celý rok, ale ani teď ještě není pozdě. Pečujme více o sebe, ale také o osoby křehkého naturelu, které budou za takový dárek mimořádně vděčné.  

Vánoční dárky na jednom místě?

U nás koupíte spoustu dárků, které opravdu potěší. V úvodu jsme zmínili, že Advent je čas laskavosti, dobročinnosti, ale zároveň je i časem shonu a příprav. Pokud oceníte českou kvalitu, neváhejte a vsaďte na zdravé dárky od GOLDIMu. Jsme zde pro vás dlouhá léta, naše krédo zní: „Vyrábíme pro celou rodinu srdcem“ a "Věříme v sílu přírodních produktů." To je naším závazkem, který plníme na 100 %. Kvalita se odráží ve všech našich produktech. Rádi děláme maximum pro radost a zdraví našich zákazníků a příznivců. S naší pomocí zvládnete lehce předvánoční shon, protože u nás seženete zdravé dárky pro své blízké i přátele. Snadno a rychle. Pár kliků, vše je skladem, připraveno k odeslání a už to frčí. A jako bonus ušetříte na poštovném. Co je doma, to se počítá. Nemáme pravdu? :) S nákupem u nás darujete zdraví, dobrý pocit a tolik potřebné hýčkání. Věřte, že v dnešním rychlém světě jsou to hodnoty nedocenitelného rozsahu. 

Mrkněte na našich pár tipů:

 • Kloubní gelový nápoj InGel Active  je velmi luxusním dárkem. Uleví tatínkům, maminkám, babičkám i dědečkům od nepříjemných kloubních obtíží,
 • Posílení srdíčka zajistí InCardio
 • Vánoční hody? I na ty je dobré se připravit, zejména u lidí, kteří mají sklon k trávicím obtížím. Chytrým doplňkem stravy je Enzymin s trávicími enzymy - je vhodný i v případě, kdy je horší snášenlivost laktózy a lepku. Mějte po ruce Enzymin, vyhněte se stavům plnosti, nevolnosti a nadýmání. 
 • Chcete více inspirace? Pak si prohlédněte přehlednou tabulku s tipy na Vánoční dárečky
 • Jak darovat štíhlost? Po Vánocích se to obzvlášť hodí, a to všem bez rozdílu. Více informací naleznete zde. 

Nezapomeňte myslet také na ty, kteří potřebují naši pomoc a zapojte se do charitativních akcí, podpořte ty, jež pečují o opuštěná zvířata. 

V každé rodině jsou Vánoce jiné, neohlížejte se na ostatní a udělejte si je letos přesně takové, jaké chcete Vy a Vaši nejbližší! Berte Vánoce jako velký společný svátek, dopřejte si s vašimi blízkými společné vycházky a výlety. Děti vnímají Vánoce úplně jinak než my, dospělí. Zkuste jim letos vykouzlit úžasné Vánoce, bez spěchu a stresu. Nechte děti objevit kouzlo vánočních příprav, ať vám pomohou s výzdobou, vyprávějte jim a čtěte vánoční příběhy, užívejte pohodu a klid. Nezapomeňte myslet také na ty, kteří pomoc potřebují a zapojte se do charitativních akcí, podpořte ty, jež pečují o opuštěná zvířata. To vše vám pomůže objevit to pravé a jedinečné kouzlo a poselství Vánoc. 

Na závěr 6 tipů, díky kterým si užijete Vánoce v klidu

 • Vytvořte si seznamy! Pomohou vám s organizací. Díky nim na nic  nezapomenete. 
 • Objevte kouzlo nakupování po internetu. Ulehčí vám to život a ušetří čas. Nákup u nás, vám pečlivě zabalíme a včas odešleme na vaši adresu. Objednejte si včas!
 • Jídlo a pití si zajistěte s donáškou. Ušetříte si tahání těžkých tašek. Nakupte do zásoby, ať nemusíte dokupovat během svátků. 
 • Do nezbytných pochůzek zapojte celou rodinu, z nákupu stromečku či kapra udělejte rodinnou událost a příležitost pro společně strávený čas. 
 • Pečení si užijte společně s rodinou - upečte jen to, co vás bude skutečně bavit, ostatní druhy si objednejte.
 • Vánoční úklid - ta slova děsí nejednu z nás! Pamatujte, že nemusí být vše načančáno. Skvělou vánoční atmosféru vám zajistí svíčky, vůně purpury a světýlka! Na mytí oken si letos objednejte výpomoc. Další čas navíc získejte zapojením prarodičů do hlídání dětí. 

Ty nekrásnější Vánoce přeje váš GOLDIM z Jižních Čech.

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU