TRIO užitečných rad, jak vyplnit předsevzetí "zhubnout"
TRIO užitečných rad, jak vyplnit předsevzetí "zhubnout"

„Letos zhubnu!“ prohnalo se vám na začátku nového roku hlavou, "a do oblíbených džínů se nasoukám!“ Jak svoje předsevzetí skutečně vyplnit? Udělejte  rázný krok vstříc vašemu novému - atraktivnímu a zdravému - tělu s krásným a spokojeným nitrem!

„Letos zhubnu!“ prohnalo se vám na začátku nového roku hlavou a vaše odhodlání bylo v daný okamžik skálopevné. Jak jinak, stejně nezlomné bylo i v minulých letech…ale, tak nějak „samo“ vyšumělo do ztracena? Hlad vás oslabil, z hypoglykémie se vám dělalo mdlo, myšlenky na jídlo vás pronásledovaly doslova na každém kroku a rozhozená psychika ukončila vaše snažení? A tak jste si řekli: „letos to s tím mým zhubnutím už nevyjde, ale příští rok – to už určitě zhubnu a do oblíbených džínů se vážně nasoukám!“

Nesplněná předsevzetí hoďte už jednou provždy za hlavu a udělejte rázný krok vstříc vašemu novému - atraktivnímu a zdravému - tělu s krásným a spokojeným nitrem! Uvidíte, že je to hračka. Stačí jen vědět jak na to. 

Rada číslo 1 – doplňte proteiny, omezte cukry!

Family In DIetPokud to s hubnutím myslíte vážně, naše rada číslo 1 zní: Zkuste se svést na nízkosacharidové vlně - v rámci které omezíte cukry a škroby, ovoce a sladké druhy zeleniny na minimum. Tento typ stravování, označovaný často jako low-carb předčí vaše očekávání. Je odpovědí na otázku jak si pomoci od nadměrné konzumace cukrů, škrobů a všudypřítomné pšenice a prospět tak svému zdraví. S podivem zjistíte, že jsou v rámci nízkosacharidové stravy včetně velmi úspěšné ketogenní diety, doporučovány i tuky - ale ty zdravé! Při tomto typu stravování budete mít pocit nasycení a odbouráte „vlčí“ hlad, pocítíte příval energie a vitality. Omezením sacharidů to však nekončí, abyste hubnuli vlastní tuk a vylepšili svou postavu, musíte tělu  dopřát skutečně kvalitní proteiny, které pomohou budovat svalovou tkáň, napomohou zvýšit účinnost pohybové aktivity a váš energetický příjem udrží pod kontrolou. K tomu všemu vám pomůže lahodný proteinový koktejl Family In Diet – s vysokým obsahem proteinů a vlákniny - můžete jím snadno nahradit 1 – 2 jídla denně, např. oběd a večeři. K dostání je v několika chuťových variantách - vanilka, čokoláda a ovoce, takže si pochutnají i vybíravé jazýčky mlsounů. Viditelné výsledky hubnutí budou přesně tím pravým, co jste potřebovali. A pokud přijdete změnám ve vašem jídelníčku na chuť, máte vyhráno!

Rada číslo 2 – každé ráno rozehřejte látkovou výměnu

Coffe4SlimVůně kávy = vůně domova. Káva evokuje pocit klidu a pohody a jen málokdo jí odolá. Proč si ji nedopřát každý den? V případě Coffe4Slim spojíte příjemné s užitečným. Pochutnáte si na lahodné chuti výtečné kávy, která navíc pomůže nastartovat váš metabolismus. Dopřejte si ji ideálně hned ráno, kdy se váš metabolismus „rozehřívá“. Když budete mít chuť, neváhejte si pochutnat na šálku Coffe4Slim také v průběhu dne, celkem max. 3x denně. Že jste o naší kávě ještě neslyšeli? Vězte, že si ji zamilujete! A hlavně, skutečně prospěje! Díky obsahu pravé zelené kávy je skvělým zdrojem cenné kyseliny chlorogenové, která „vyladí“ vaši látkovou výměnu. Navíc je doplněna o prebiotickou vlákninu, mořské řasy a výtažek z hroznů (mohutný antioxidant resveratrol). Dopřejte si i vy významné benefity Coffe4Slim každý den, vyzkoušejte ji hned!

Rada číslo 3 - pijte vodu a popožeňte si metabolismus

InThermoI voda, která má sama o sobě nedocenitelné vlastnosti a je doslova nositelkou života, se dá ještě „povýšit“. Hodně lidí, kteří chtějí zhubnout si po ránu pro urychlení metabolismu dává do vody šťávu z citronu. Pokud ale do sklenice vody přimícháte lžičku produktu InThermo, získáte lahodný bylinný nápoj – s oblibou mu říkáme „elixír metabolismu“. V jeho složení nechybí podobně, jako ve šťávě z citronu, vitamín C a přírodní zdroje antioxidantů, v jeho složení naleznete také povzbudivě působící guaranu, L-karnitin, zázvor, přírodní malinovou a bezinkovou šťávu, nechybí ani zelený čaj a mnohé další látky, které ve svém důsledku přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Patříte mezi „dietáře“, kteří si opakovanými jednostrannými dietami a hladověním zásadně zpomalili metabolismus? Pak neváhejte! Stejně i v případě, že je váš věk 40+, kdy je stále těžší úspěšně bojovat s přebytečnými kilogramy. Nápoj InThermo (ať už teplý nebo studený) si dopřejte klidně 5x denně a naplno tak využijte jeho povzbuzujících účinků pro naši psychiku. 

Hýčkejte se a dopřejte si nyní za akční cenu TRIO vynikajících „hubnoucích“ pomocníků. Využijte sílu přírodních produktů ve svůj prospěch!

TRIO PRO HUBNUTÍ

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU