Elixír pro váš metabolismus a urychlené spalování tuků
Elixír pro váš metabolismus a urychlené spalování tuků

Když hubnete, potřebujete maximálně urychlit spalování tuků ve vaší vnitřní "metabolické peci". Právě zpomalený metabolismus je častou příčinou, proč jsou diety neúčinné.

InThermoInThermo - nástroj pro urychlení metabolismu

I voda, která má sama o sobě nedocenitelné vlastnosti a je doslova nositelkou života, se dá ještě „povýšit“. Hodně lidí, kteří chtějí zhubnout si po ránu pro urychlení metabolismu dává do vody šťávu z citronu. Pokud ale do sklenice vody přimícháte lžičku produktu InThermo, získáte lahodný bylinný nápoj – s oblibou mu říkáme „elixír metabolismu“.

Využijte naplno darů přírody

Složení InThermo vychází z darů přírody. Podobně jako ve zmiňovaném citronu, ani ve složení InThermo nechybí prospěšný vitamín C v komplexu s přírodními látkami - antioxidanty. Ty jsou pro výrobu InThermo získávány  ze zázvoru, ibišku, malinové a bezinkové šťávy (mimochodem víte, že ibišek má příznivý vliv také na metabolismus tuků?).

Zelený čaj nejen pro dlouhověkost

Stará čínská moudrost praví: "Čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, obměkčuje srdce, usnadňuje chápání, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo." Obliba čaje je vysoká nejen v jeho domovině, dalekém Japonsku, ale jeho příznivce najdeme skutečně po celém světě. Zaměřme se nyní na zelený čaj, který má pro lidské zdraví  největší význam a je jednou z klíčových ingrediencí nápoje InThermo. Zelený čaj je vynikajícím zdrojem ochranných antioxidantů, vysoce ceněných pro širokospektré pozitivní přínosy na lidské zdraví, hubnutí, psychiku i regeneraci. Zelený čaj je nesmírně bohatý na epigalokatechin galát (EGCG) jeden z nejcennějších a nejznámějších katechinů vůbec, ve skutečnosti jich však zelený čaj obsahuje daleko více, za všechny jmenujte alespoň galokatechin, epikatechin a afzelechin. V komplexním složení zeleného čaje nechybí ani další skupiny účinných látek - theaflaviny, polyfenoly a mnohé další přírodní účinné látky. Pokud chcete být zdrávi do vysokého věku, dopřejte si každý den zelený čaj bohatý právě na EGCG, který má ze zmíněných účinných látek zeleného čaje nejvyšší stupeň antioxidačního účinku. Studie ukazují, že s jeho pravidelnou konzumací má souvislost nejen pevnější zdraví, ale také dlouhověkost. Na zvířecím modelu byla zjištěna dokonce dvojnásobná délka života, což je opravdu pěkné, nemyslíte? Ne každému ale zelený čaj chutná a tak raději sáhne po výtažku ze zeleného čaje ve formě lahodného InThermo a jeho komplexním složení. 

Proč vlastně potřebujeme urychlit metabolismus?

Vysvětleme si to velmi jednoduše. Protože při zpomalené látkové výměně, metabolismu, se můžeme trápit sebe přísnější dietou, ale efektivně nezhubneme. Naše tělo začne s přijímanou energií z potravy maximálně šetřit a ukládat ji ve formě zásobního tuku na horší časy. Naopak, kdy se začneme stravovat pravidelně a tělu dopřejeme dostatek živin k tomu, aby mohlo správně fungovat, přestane tělo s přijatou energií šetřit a bude ochotné ji začít vydávat. Výsledek? Konečně můžete začít hubnout. 

Jak si představit proces spalování zásobního tuku?

Představte si váš metabolismus jako jakousi "metabolickou pec". Neefektivně funguje když vyhasíná a naopak, když ji povzbudíte a rozpálíte, začne spalovat zásobní tuk efektivně. Tak už víte, proč je potřeba váš metabolismus rozehřát a nastartovat? Správně, aby vaše tělo mělo co nejlepší "spalovací" výkon a vy konečně získali kontrolu nad vaší hmotností. Pamatujte si, že právě zpomalený metabolismus je příčinou toho, proč při dietě nehubneme a ani drastické diety, které rozhodně nezkoušejte, nejsou účinné. 

Patříte mezi dietáře? 

A pokud i vy patříte mezi „dietáře“, kteří si opakovanými jednostrannými dietami a hladověním zásadně zpomalili metabolismus, s InThermo rozhodně chybu neuděláte. Stejně i v případě, že je váš věk 40+ a je pro vás stále těžší úspěšně bojovat proti nadbytečným kilogramům. Nápoj InThermo (ať už teplý nebo studený) si dopřejte každý den, maximálně 5x denně.

Literatura: 

Khan at. al.: Tea polyphenols for health promiotion, Life Sci. 2007 Jul 26;81(7):519-33. Epub 2007 Jun 28.

Kao et. al.: Tea, obesity, and diabetes. Mol Nutr Food Res. 2006 Feb;50(2):188-210.

Sueoka, et. al.: A new function of green tea: prevention of lifestyle-related diseases. Ann N Y Acad Sci. 2001 Apr;928:274-80.

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU