Detox se SUPERFOOD ušetříte 130 Kč!
Detox se SUPERFOOD ušetříte 130 Kč!

Jarní detoxikace p rospívá celému tělu, zlepšuje stav naší mysli, našeho zevnějšku i vnitřních orgánů. Víte, že díky detoxikaci je dokonce snadnější zbavit se přebytečných kilogramů? 

Skvělým pomocníkem je zelený ječmen ze skupiny "superfoods". Víte, že dodá 7x více vitamínu C než pomeranč a 2x více beta-karotenu než mrkev? Vysoký obsah vitamínů, to je jen jeden dílek skládačky. Najdete v něm stopové prvky v bioaktivní formě, 17 aminokyselin, více než 20 enzymů, barvivo chlorofyl, cholin....s výčtem bychom mohli pokračovat....

Pár tipů jak si co nejdéle udržet svěžest a kondici:

  • Vytipujte si ve svém jídelníčku vyloženě nezdravé potraviny a ty se pokuste vyřadit.
  • Nezapomeňte na dostatečný pitný režim, pijte alespoň 2 l tekutin denně.
  • Výborně funguje pohyb. Zkuste i během podzimu si dopřát pravidelný pohyb. 

Detox je vynikající nejen pro náš trávicí trakt, játra a celkový metabolismus, ale také pro mozek a kognitivní funkce. Uvidíte, že se zeleným ječmenem se budete cítit daleko lépe! 

- - - 

Ze začátku vám BIO Zelený ječmen nemusí chutnat, ale jak se říká, zvyk je železná košile. Výhodou tohoto produktu je, že je v bio - tedy nejvyšší možné kvalitě, bez chemických látek a reziduí pesticidů. Je šetrně sušený, takže obsah přirozených složek zůstává zachován v plné výši. To je pro dosažení potřebného efektu nejdůležitější - vždy si vybírejte skutečnou kvalitu. 

Co je naopak pro detoxikaci nevhodné? Určitě nezkoušejte žádná projímadla, ani drastické diety či hladovky. Pokud máte jakékoli zdravotní obtíže, hladovce se vyhněte raději obloukem. 

- - -

Nyní je Bio Zelený ječmen za ještě výhodnější cenu. 1 porce vás přijde jen na 4 Kč a to už určitě stojí za to. Navíc k němu nyní dostáváte 2 samostatně balené porce NAVÍC. Můžete je využít vy nebo jimi někoho potěšit. Nezapomeňte si dopřát ozdravnou kúru za akční cenu! 

teaser-center

Kontakt:

+420 734 157 140

EU